REED


Firma EDGAR od wielu już lat działa w branży kosmetycznej. Poczatkowo zajmowaliśmy się produkcją kosmetyków marki HOTEL.

Począwszy od roku 2005 stworzyliśmy markę REED i wprowadziliśmy na rynek kilka linii kosmetyczek i akcesoriów kosmetycznych dla szerokiego kręgu odbiorców.

Od tego czasu staramy się sprostać rosnącym potrzebom rynku i kreujemy dla Was produkty najwyższej jakości, wykonane ze szczególną dbałością o detale, zgodne z najnowszymi trendami mody, wyróżniające się nowoczesnym dizajnem.

Coraz szersze grono Klientów w Polsce i za granicą motywuje nas do dalszej pracy, czego owocem są prezentowane w tym katalogu kosmetyczki, torby i kufry REED.

Nasze kosmetyczki znalazły wielu odbiorców w kraju jak i poza granicami. Aktualnie sprzedajemy nasze produkty w Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bułgarii, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Gruzji na Ukrainie i wielu innych.

Każde targi zarówno krajowe jak i międzynarodowe, na których prezentujemy kosmetyczki REED potwierdzają, iż to co robimy, robimy dobrze. Wielkie zainteresowanie naszym stoiskiem jest doskonałym tego potwierdzeniem.

Oddajemy w Wasze ręce kolejny już katalog z produktami marki REED.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś aby poszerzyć swoją ofertę handlową.

Z poważaniem
Hanna Bulczyńska
Edward Wyganowski